Pamiątkowe i tanie podziękowania dla gości weselnych

Ślub należy do najważniejszych dni w życiu stąd też warto tą chwilę zachować w pamięci. Wręczenie młodym współmałżonkom niebanalnego podarku jest perfekcyjnym pomysłem.

Podziękowania weselne dla gości

Wykonane z trwałego drewna serce podkreśla niepowtarzalność tego dnia, a spersonalizowane życzenia pozwalają przekazać osobiste przesłanie. Ciekawe motywy motylka oraz kwiatków są wybitnie eleganckie, a sam podarunek szczyci się niezwykle oryginalnym wykończeniem. Taki niezmiernie trwały oraz długowieczny upominek przywoła na twarzy młodej pary uśmiech, radość, a także miłe uczucia. Read more „Pamiątkowe i tanie podziękowania dla gości weselnych”

Tani sklep z podziękowaniami dla gości z okazji chrztu

Zdobione podziękowania dla gości dopełnią uroczystego charakteru chrztu dziecka. Wybierając taką pamiątkę daje się swoim gościom piękną dekorację i funkcjonalny magnes na lodówkę za jednym zamachem. Prezentujemy podziękowania na chrzest w kształcie drewnianego gołąbka lub ewentualnie serca z personalizacją.

Chrzest tanie podziękowania dla gości

Wszystkie nasze zaproszenia konstruowane są z najwyższą precyzją z właściwie wyselekcjonowanego drewna, aby posiadać pełną gwarancję, że na ich widok goście się wzruszą, żeby następnie dumnie umieścić je w swojej kuchni. Gwarantujemy należyty stosunek do jakości! Read more „Tani sklep z podziękowaniami dla gości z okazji chrztu”

Atrakcyjnie i ręcznie wykonane podziękowania na wesele

Młoda Para zawsze chce podziękować gościom ślubnym w wyjątkowy sposób – stworzona przez nas propozycja to gotowy pomysł na taki podarunek! W przeciwieństwie do banalnych ciasteczek jest trwałą pamiątką o pięknej symbolice. Zachęcamy do wybrania jednego z dwóch kształtów drewnianej dekoracji.

Ślub i wesele podziękowania

Po dorzuceniu do niej personalizacji i grafiki będzie prezentować się zjawiskowo! Gościom spodoba się również obecność magnesu z tyłu podziękowania. To naturalnie dzięki temu wspomnienie wesela będzie też wygodnym gadżetem na lodówkę. Read more „Atrakcyjnie i ręcznie wykonane podziękowania na wesele”

Stylowe podziękowania dla gości z okazji pierwszej komunii

Szczególny dzień, jakim jest Pierwsza Komunia Święta syna bądź też córki, wymaga równie nadzwyczajnej oprawy. Nasze podziękowania to sposób na stylowe podziękowanie gościom za to, że byli z wami w tym dniu. Drewniana gołębica bądź serca po mistrzowsku pasuje do charakteru imprezy, a fakt iż wolno na niej umieścić dowolny napis sprawi, że będzie unikatem.

Ręcznie zdobione podziękowania na komunię

Co więcej, oferowane przez nas podziękowania mają w sobie magnes, dzięki czemu sprawdzą się również jako drewniana pamiątka, jak oraz spełnią praktyczną funkcję. Read more „Stylowe podziękowania dla gości z okazji pierwszej komunii”

Atrakcyjne wzory podziękowań dla gości z okazji roczku

Nasza idealna oferta pozostała wzbogacona o podziękowania dla gości uczestniczących w pierwszych urodzinach dziecka. Ażeby roczek był jeszcze przyzwoiciej upamiętniony, oferujemy coś co otwarcie będzie się kojarzyć z małym solenizantem. To właśnie dzięki naszym drewnianym dekoracjom jest to bezproblemowe do zrealizowania. Dodana do nich personalizacja, przełoży się na ich unikatowość.

Urodzinowe podziękowania tanio

Wystarczy podesłać nam imię dziecka i datę urodzin, a my starannie naniesiemy je na pamiątkę. Poza tym, zachęcamy do wyselekcjonowania jednego z wielu wzorów. Read more „Atrakcyjne wzory podziękowań dla gości z okazji roczku”

Podziękowanie dla gości na roczek

Pierwsze urodziny dziecka to szansa, by przygotować wspaniałą imprezę dla członków rodziny oraz znajomych. Jeżeli pragniecie podziękować przybyłym na imprezę gościom – trwałe, drewniane podziękowania dla gości na roczek spełnią Wasze wymagania. Podziękowania dla gości w formie magnesu w kształcie serca to uroczy podarek, który zaznaczy jak ważna jest ich obecność oraz sprawi im olbrzymią radość.

Takie podziękowanie dla gości z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Do każdego magnesu dodajemy strojną, barwną kopertę – wolno wybrać kolory: szary, różowy bądź też niebieski.

urodziny

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Podziękowania dla gości – zawieszki

Podziękowania dla gości to miły sposób na zaakcentowanie obecności rodziny oraz bliskich oraz okazanie wdzięczności za wspólne świętowanie dnia chrztu. Prezentowane podziękowanie dla gości w formie magnesu w kształcie serca to bardzo czarująca pamiątka, która z pewnością sprawi gościom kolosalną radość i będzie przypominać o wesoło spędzonym dniu.

Jeżeli wyszukują Państwo trwałych, personalizowanych pamiątek w formie podziękowania dla gości na chrzest – prezentowane magnesy z osobistą dedykacją z pewnością Państwa zainteresują. Każdy magnes sprzedawany jest razem z barwną kopertą (do wyboru trzy kolory: różowy, niebieski bądź szary).

chrzest

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl