Atrakcyjnie wyglądające zaproszenia dla gości – komunia

Najważniejszym motywem graficznym w tym projekcie zawiadomienia na komunię jest chrystogram. Koperta z brązowego papieru oraz zaproszenie z białego papieru to dwa najistotniejsze elementy tego wzoru. Prezentowany model jest oferowany w czterech opcjach kolorystycznych: różowej, niebieskiej, białej oraz złotej.

Komunijne zaproszenia dla gości

Kieszeń tego zaproszenia jest zrobiona z matowego, brązowego papieru oraz została przez nas dodatkowo uświetniona wycinanym motywem. To małe dzieło papiernicze zrobione zostało z najwyższej klasy półproduktów, dlatego każdy kto je dostaje jest pod dużym wrażeniem ogólnego designu zawiadomienia. Read more „Atrakcyjnie wyglądające zaproszenia dla gości – komunia”

Atrakcyjnie i ręcznie zdobione zaproszenia komunijne

Prosty, nieprzeładowany ozdobami szablon zaproszeń na pierwszą komunię święta dziecka. Hostia ulokowana w środkowej części strony frontowej wskazuje na to, że zaproszenie tyczyć się będzie udziału w ceremonii pierwszej komunii. Zastosowany tutaj specjalny papier ozdobny daje miły dla wzroku oraz dotyku efekt, co jest niesłychanie ważne przy wręczaniu osobom zaproszonym takiego dokumentu.

Ręcznie robione zaproszenia dla gości

W środku zawiadomienia jest treść, przygotowana specjalnie po to, aby w łatwy sposób spersonalizować dokument pod kątem gości. Ten szablon zaproszenia idealnie spełni oczekiwania osób, które szukają towaru solidnego oraz za niską cenę. Read more „Atrakcyjnie i ręcznie zdobione zaproszenia komunijne”

Gotowe zaproszenia na komunię – tanie i eleganckie

Zaproszenia na komunię dysponujące skromną ilością ozdób, przeznaczone dla dziewczynki lub chłopca. Papier, który został wykorzystany do wykonania tego zawiadomienia charakteryzuje się matową, zdobioną powierzchnią.

Ciekawe zaproszenia dla gości

W zależności czy do pierwszej komunii świętej zmierza dziewczynka albo chłopiec, wariant tego zawiadomienia będzie się nieco różnił. Przeważająca różowa kolorystyka oraz postać klęczącej dziewczynki, to najważniejsze cechy szablonu zawiadomienia na komunię dziecka płci żeńskiej. Komunia chłopaka to zaproszenie w wariancie niebieskim, a jego środek prezentuje postać chłopca, który klęczy w czasie modlitwy. Read more „Gotowe zaproszenia na komunię – tanie i eleganckie”

Profesjonalnie wykonane zaproszenia komunijne – tanio

Wytworne, dwuczęściowe zawiadomienie na pierwszą komunię świętą. Część wierzchnia zaproszenia za pomocą oczka podobnego do cyrkonii, satynowej wstążeczki oraz skrupulatnie wykrojonego symbolu graficznego prezentuje się niezmiernie okazale. Dzięki wyciętemu symbolowi hostii na kopercie, zaproszenie nawiązuje do religii katolickiej oraz obrzędu pierwszej komunii świętej.

Zaproszenie na komunię

Dzięki przemyślanej mieszanki barw i symboli, zaproszenie to jest eleganckim rękodziełem, pełniącym rolę obwieszczenia o zbliżającej się pierwszej komunii dziecka. Decydując się na ten wzór można mieć pewność, że to będzie najlepszy wybór zawiadomienia na komunię w tak dobrej cenie. Read more „Profesjonalnie wykonane zaproszenia komunijne – tanio”

Wysokiej jakości zaproszenia komunijne – tanie i ładne

Odcienie brązowe i beżowe to główne barwy w szacie kolorystycznej tego zaproszenia na komunię. Drewno oraz juta to materiały, z których zrobione są zdobienia dla tego zaproszenia na komunię. Przód zawiadomienia to starannie wycięty wzór, drewniane serce z chrystogramem oraz do wyboru zdobienie ze sznurka jutowego lub wstążeczki.

Komunia stylowe zaproszenia

Ozdobniki wchodzące w skład tego wzoru zaproszenia na komunię są stworzone z gustem, z racji tego nadają one wybitnie reprezentacyjnego stylu. Dane gości można szybko zapisywać dzięki tekstowi personalizowanemu, który jest dołączany do każdego egzemplarza. Zawiadomienie o niespotykanym wyglądzie, który został otrzymany dzięki zastosowaniu naturalnych surowców – tak w skrócie można podsumować oferowany wzór zaproszenia. Read more „Wysokiej jakości zaproszenia komunijne – tanie i ładne”

Podziękowania dla chrzestnych – ciekawe i wyjątkowe

Chrzest święty to niezmiernie istotny dzień w ludzkim życiu oraz uroczystość, którą należałoby trwale zachować w pamięci. Należałoby podziękować chrzestnym za włożony trud, a można to zrobić przez podarowanie niesztampowych prezentów.

Podziękowania na komunię

Statuetki z drewna są w stanie wzruszyć swoją formą, a równocześnie wywołać uśmiech i szczęście. Wyselekcjonowany różowy czy też niebieski odcień – zależny od płci dziecka – a też wycięty motyw małego aniołka podkreślają jakie to święto. Indywidualny grawer zezwala przekazać chrzestnym słowa zobowiązania. Read more „Podziękowania dla chrzestnych – ciekawe i wyjątkowe”

Pomysłowe i ręcznie wykonane zaproszenia dla gości – komunia

Wyprodukowaliśmy dla państwa oryginalne zaproszenia na komunię w 4 modelach graficznych oraz dwóch możliwościach kolorystycznych. Dwie opcje kolorystyczne zostały zaprojektowane z myślą o dziewczynkach oraz chłopcach szykujących się do pierwszej komunii świętej. Frontowa strona zaproszenia w barwie różowej posiada obwolutę z kwiatów róży.

Komunia zaproszenia

Centralny fragment zawiadomienia może być okraszony naczyniem mszalnym lub gołębiem wzlatującym w powietrze. Kolor niebieski zdominował zaproszenia opracowane na komunię chłopca. Błękitne zawiadomienia można kupić w dwóch opcjach, czyli w środkowej części umieszczony jest skrótowiec IHS albo postać klęczącego chłopca. Read more „Pomysłowe i ręcznie wykonane zaproszenia dla gości – komunia”

Ciekawe i ładne zaproszenia dla gości z okazji komunii

Zaproszenia na komunię z opcją wyboru koloru oraz wzoru. Półprodukty użyte do produkowania tych zaproszeń to ozdobny papier i wstążka z satyny. Zaproszenie w kolorze różowym stworzone jest na komunię dziewczyny, natomiast niebieskie na komunię chłopaka. Motywy graficzne umieszczone na zaproszeniu perfekcyjnie oddają charakter uroczystości związanych z komunią świętą.

Komunia

Symbol winogronu to wspólny element oferowanych zaproszeń na komunię, które odróżniają się od siebie jedynie tym, co umieszczone jest w środkowej części strony frontowej. Cztery warianty zaproszeń na komunię to do wyboru motyw graficzny przedstawiający: gołębia, chrystogram, naczynie mszalne z hostią albo klęczące dziecko. Read more „Ciekawe i ładne zaproszenia dla gości z okazji komunii”

Wyjątkowe i atrakcyjne zaproszenia na komunię – tanio

Zawiadomienie o komunii świętej charakteryzujące się nieskomplikowaną formą i skromnymi ozdobami. Ozdobny papier z wyraźną fakturą to półprodukt jaki został wykorzystany do stworzenia opisywanych zawiadomień na komunię. Chrystogram zrobiony złotymi literami na odsuniętym od głównej kartki zaproszenia kole, nadaje stylu oraz interesującej prezencji temu zawiadomieniu.

Tanie zaproszenia dla gości

Prezentowany typ zawiadomienia na komunię to przykład, jak przy wykorzystaniu dobrej jakości półproduktów i mądremu doborowi czcionek, a także kolorów można wyprodukować reprezentatywne, papierowe dzieło. Środek zawiadomienia kryje właściwie spreparowaną treść, którą po zakupie można personalizować. Read more „Wyjątkowe i atrakcyjne zaproszenia na komunię – tanio”

Wysokiej jakości zaproszenia na pierwszą komunię

Oryginalnie opracowane zawiadomienia o komunii. Ogromną trwałość i estetykę tych zaproszeń zapewniają wysokiej jakości materiały, które zostały zużytkowane do produkcji. Wariant z różową tasiemką dedykowany jest dla dziewczyn idących do komunii, natomiast młodym mężczyznom oferujemy zaproszenia na komunię z błękitną kokardą.

Komunijne zaproszenia tanio

Przód zawiadomienia zawiera element ozdobny, który z racji zamocowania na dystansie daje efekt trójwymiarowej strony tytułowej. Tak wysokiej jakości zaproszenia na komunię za tak niską cenę trudno jest kupić, dlatego nakłaniamy do skorzystania z tej oferty. Read more „Wysokiej jakości zaproszenia na pierwszą komunię”